Ghassoul - péče o tělo, pleť i vlasy

Pro celé tělo, pleť i vlasy

přírodní čistící péče s marockým jílem Ghassoul

Pečujte o celé tělo
s marockým jílem Ghassoul!

Zelený jíl Ghassoul, který Vám nabízíme v našem e-shopu je vhodný jak pro péči o pleť obličeje a pokožku celého těla, tak pro péči o vlasy a vlasovou pokožku.

Ghassoul můžeme použít jako přírodní mýdlo při koupeli – smíchejte trochu jílu s teplou vodou v poměru zhruba 1:2 a vzniklou "kašičkou" masírujte krouživými pohyby pokožku celého těla. Ghassoul působí jako "peeling" a zároveň perfektně vyčistí Vaši pleť. Výsledky poznáte okamžitě po prvním použití!

Pro intenzivnější čištění je možné aplikovat jíl jako masku – směs jílu a vody obohatíme pár kapkami arganového oleje a aplikujeme na pleť či pokožku těla na dobu až 30 minut podle potřeby. Poté jíl opláchneme. Ghassoul zanechá Vaši pleť dokonale čistou, měkkou a pružnou, bez vysušení či podráždění. Dlouhodobé používání podporuje přirozenou odolnost pokožky proti nepříznívým vnějším vlivům. O problematickou pleť s ekzémy nebo lupénkou pečujeme také pomocí zábalů či koupelí.

Při péči o vlasy a vlasovou pokožku jemně vmasírujeme Ghassoul smíchaný s vodou až ke kořínkům vlasů, necháme pár minut působit a opláchneme. Směs jílu a vody opět můžeme obohatit o pár kapek arganového oleje. Ghassoul pomáhá odstranit příčiny nadměrného maštění vlasů (přirozenou regulací sekrece mazových žláz pokožky), čistí pokožku hlavy od mastnoty, zbytků suché kůže a dalších nečistot a velmi účinně pomáhá předejít tvorbě suché kůže a lupů - zdravou stimulací podkožního krevního oběhu.

Přírodní léčba akné a problematické pleti

  • Ghassoul šetrně čistí pleť do hloubky, uvolní a následně stáhne ucpané a rozšířené póry (černé tečky), odstraní přebytečnou mastnotu, zbytky staré suché kůže a další nečistoty z pokožky.

  • Ghassoul podporuje lepší hydrataci pokožky, stimuluje její prokrvení a tím i její sebe-obranné mechanismy.

  • Ghassoul přirozeně reguluje nadbytečnou a nezdravou aktivitu mazových žláz pokožky.

  • Tím vším nejen pomáhá zpomalit přirozený proces stárnutí pokožky (a působí tedy jako anti-aging), ale zároveň pomáhá vyléčit akné a další nemoci kůže.

  • Ghassoul je 100% přírodní a přes svou vysokou účinnost je velmi šetrný i pro velmi problematickou pleť.

  • Ghassoul lze efektivně využít k léčbě různých typů kožních problémů jako jsou ekzémy nebo lupénka.

Vyzkoušejte péči s marockým jílem Ghassoul, výsledky uvidíte už po prvním použití!