Ghassoul e-shop

E-shop

s marockým jílem Ghassoul

Ghassoul zelený
balení 100gr

Arganový olej 50ml

Zelený marocký jíl Ghassoul dovážíme přímo z Maroka z pohoří Atlas. Je vhodný k péči o pokožku celého těla, pleť i vlasy.

Cena: - Kč
Dostupnost: DOČASNĚ VYPRODÁNO

KOUPIT

Ghassoul zelený
balení 250gr

Arganový olej 30ml

Zelený marocký jíl Ghassoul dovážíme přímo z Maroka z pohoří Atlas. Je vhodný k péči o pokožku celého těla, pleť i vlasy.

Cena: -
Dostupnost:DOČASNĚ VYPRODÁNO

KOUPIT

Ghassoul zelený
velkoobchod

Arganový olej demižon

Jako přímí dovozci můžeme po individuální domluvě dodat i větší množství marockého jílu. Ghassoul dovážíme z Maroka, z pohoří Atlas. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.


KONTAKT

Novinky v našem e-shopu

Objednávky můžete kombinovat s produkty z našeho webu ARGANIA.CZ - upozorněte nás v poznámce objednávky. Poštovné zaplatíte pouze jednou, při celkové ceně objednávky nad 1000,- Kč je poštovné zdarma.

***

Abychom Vám vyšli maximálně vstříc, při objednávce neúčtujeme žádný poplatek za balné. Za zaslání balení Ghassoul objednaného v našem e-shopu tak zaplatíte pouze poštovné účtované Českou poštou.

Co byste ještě měli vědět?

Ghassoul může být používán denně bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jedná se o 100% přírodní produkt, který neobsahuje syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Nevyvolává alergické reakce a je vhodný pro všechny typy pleti u dospělých i dětí, včetně pleti problematické.

Ačkoli je případná alergická reakce na samotný Ghassoul téměř vyloučená, raději poprvé vyzkoušejte marocký jíl na malé části obličeje nebo pokožky a ujistěte se, že Vám nezpůsobuje žádnou nežádoucí reakci. Případně se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte léky, které by mohly reagovat s jílem.